Kolpodruk - działamy na rynku od kilku lat nieustannie realizując zróżnicowane projekty z zakresu kolportażu m.in. gazetek, ulotek, katalogów oraz folderów reklamowych dla naszych klientów z różnych branż. Dzięki rozwiniętej strukturze terenowej i sieci przedstawicieli prowadzimy akcje promocyjne na terenie całego kraju.

Od początku działalności na rynku naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, staramy się się wykonywać powierzone nam prace w sposób jak najbardziej rzetelny i fachowy, co może potwierdzić grono naszych zadowolonych kontrahentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów po kilku latach działalności rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług także o druk materiałów reklamowych, przez co nasza oferta stała się bardziej kompleksowa.

Dążąc do maksymalizacji zadowolenia klientów prowadzimy szereg kontroli pozwalających osiągnąć skuteczne wyniki dystrybucji. Priorytetem naszej firmy jest profesjonalna obsługa klienta i dążenie do stałej współpracy, przynoszącej obustronne korzyści.

Posiadamy spore zaplecze magazynowe, własną flotę transportową oraz grupę stałych kolporterów, przez co jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w sposób rzetelny i skuteczny.

W 2015r. rozszerzyliśmy naszą działalność w zakresie wynajmu hostess oraz promotorów na różnego rodzaju wydarzenia takie jak: eventy, targi, konferencje, imprezy okolicznościowe itp.


Do 2016r. marka kolpodruk.pl należala do grupy AllVoice Polska (www.allvoice.pl)